Przeróżne wyjazdy oraz obozy stały się w ostatnich latach bardzo popularną aktywnością wakacyjną, bądź też zimową, gdy uczniowie w szkołach mają ferie zimowe. Popularne stały się również obozy tenisowe, które mają na celu skupić graczy tenisa w wesołej i miłej atmosferze. W tym wpisie przeczytacie o wyjazdach tenisowych.

Obozy i wyjazdy tenisowe a nauka tenisa

Nasze wyjazdy mają na celu skupić graczy z każdego poziomu zaawansowania, oraz nauczyć ich nowych technik gry, w przyjemnej atmosferze. Wyjazdami zajmuje się wykwalifikowana kadra, doświadczona w organizowaniu obozów tenisowych.  Jeżeli chcecie, żeby wasze dziecko nauczyło się dobrze grać w tenisa, to zapraszamy do uczestnictwa w naszych półkoloniach. Dokładne informacje możecie znaleźć na stronach: Majówka Żywiec 2019 oraz Półkolonie.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Uczestnicząc w obozie tenisowym zagwarantowane jest wyżywienie, zakwaterowanie oraz inne usługi i rzeczy opisane dokładnie na stronach konkretnego wyjazdu. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik przez organizatorów.

Każdy poziom zaawansowania

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tenisem. Bądź już jesteście doświadczonymi tenisistami którzy chcą jeszcze bardziej dopracować swoje umiejętności. Nauczycie się nowych rzeczy o tenisie oraz nowych umiejętności, które na pewno przydadzą się Wam na korcie. Podczas normalnych lekcji tenisa też można nauczyć się dużo. Ale nic nie będzie lepsze niż długi obóz tenisowy pod okiem profesjonalnego i wyszkolonego trenera. Ponadto oferujemy też videoanalizę, która pozwoli na skorygowanie błędów i niedoskonałości technicznej.

Wyjazdy – to nie tylko tenis

Codzienna, kilkugodzinna gra w tenisa po jakimś czasie może stać się żmudna – my to wiemy. Dlatego też w programie wyjazdów tenisowych przewidzieliśmy inne atrakcje oraz ciekawe zajęcia integracyjne, które pozwolą na odpoczynek od treningów. A jeżeli ktoś uwielbia rywalizację – to w przypadku Majówki Żywiec 2019 przewidzieliśmy w programie dla dzieci turniej tenisa oraz inne ciekawe zawody sportowe. Każdy dostaje do wyboru upominek – ponieważ nie chodzi tutaj o wygraną, a o przyjemną sportową atmosferę oraz dobrą zabawę, którą każdy zapamięta na długo.