Akademia tenisowa Sport Factory Park prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy pragną w profesjonalny sposób trenować tenis ziemny. Treningi odbywają się w niedużych grupach z dostosowaniem poziomu oraz wieku uczestników, a to wszystko odbywa się pod bacznym okiem naszych trenerów.  W trakcie zajęć z naszymi najmłodszymi zawodnikami uwagę kierujemy przede wszystkim na dobrą zabawę połączoną z ogólnym rozwojem motorycznym oraz sportowym zacięciem.

Akademię tenisową Sport Factory Park tworzą ludzie, dla których tenis ziemny jest pasją i sposobem na życie. Tworzymy miejsce, gdzie zarówno dzieci i rodzice będą się czuli miło i rodzinnie. Wierzymy, że dzięki tej idei tworzymy miejsce gdzie tenis ziemny stał się nieodłącznym elementem życia. Jesteśmy również organizatorem wielu turniejów, obozów oraz półkolonii tenisowych.

NABÓR

Prowadzimy całoroczny nabór dzieci, młodzież w wieku szkolnym oraz dorosłych do grup rekreacyjnych oraz wyselekcjonowanych grup zawodniczych. Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalne i merytoryczne podejście do każdego uczestnika naszych zajęć. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na biuro@sportfactorypark.pl bądź telefoniczny na wybrany numer:

Recepcja Sport Factory Park: 530 783 707
Menager obiektu Mateusz Radwan: 530 943 907

ZAPISY

Istnieje także możliwość zapisania się poprzez formularz zgłoszeniowy:

ZAPISY