Tenis jest bardzo popularnym sportem na całym świecie. Jednak co gdy dobra pogoda się skończy, pojawią się ciągłe opady deszczu i śniegu, a temperatura na zewnątrz będzie bardzo niska? W sezonie zimowym królują sporty typowo zimowe – czyli jazda na nartach, snowboard itp – jednak klasyczne sporty, takie jak piłka nożna czy tenis ziemny nie są problemem podczas zimy – głównie ze względu na hale, które można wynająć, między innymi w naszym obiekcie sportowym.

Korty tenisowe na hali – Sport Factory Park

W naszym centrum tenisowo-piłkarskim posiadamy korty tenisowe na hali – oznacza to, że gra w tenisa nie jest żadnym problemem w zimę. Bezproblemowo mogą Państwo wynająć kort na hali – wszystko według cennika znajdującego się na tej stronie. Oferujemy także trening indywidualny z trenerem, szkolenie grupowe oraz inne usługi. Dzięki takiej ofercie trening gry w tenisa, oraz same rozgrywki nie są problemem, nawet w zimę.

Boiska piłkarskie na hali – Sport Factory Park

Dodatkowo oferujemy też wynajem boisk piłkarskich na hali, które cechują się między innymi:

  • wysokiej jakości sztuczną trawą
  • oświetleniem zapewniającym wysoki standard treningów
  • komfortowym zapleczem sportowym

Cennik oraz więcej informacji o boiskach piłkarskich na naszym obiekcie mogą Państwo znaleźć na tej podstronie.

Czy warto uprawiać sport w zimę?

Oczywiście że warto! Nie dość, że poprawimy swoje umiejętności w danej dziedzinie sportowej, to nasz organizm także za to nam podziękuje – kondycja fizyczna jest bardzo ważna i ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Ponadto, ze względu na ograniczony ruch, spowodowany pandemią, każdy trening jest na wagę złota, szczególnie teraz, gdy większość z nas spędza wiele godzin dzienne na siedzeniu przy biurku, bez żadnej aktywności fizycznej – co jest dużym obciążeniem dla naszego kręgosłupa.

Podsumowując

Ze względu na korty tenisowe oraz boiska piłkarskie znajdujące się na specjalnych halach, oraz niskie ceny, uprawianie tych sportów w zimę nie jest żadnym problemem.