Szkolenia tenisowe dla dorosłych

W centrum Sport Factory Park  szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i profesjonalnych trenerów z Naszej Akademii. Szkolenie  jest zgodne z metodyką opracowaną przez Międzynarodową Federację Tenisa (ITF) skierowaną dla osób dorosłych. Program opiera się na założeniu, że dzięki wykorzystaniu specjalnie przygotowanego sprzętu, osoby trenujące mogą w bardzo szybki i atrakcyjny sposób przyswoić sobie podstawy tenisa. W ten sposób bardzo szybko osiągnąć podstawowe umiejętności, które pozwolą cieszyć się pierwszą grą z partnerem.

Głównym celem programu jest to, aby każdy nowy gracz, potrafił  już na pierwszej lekcji serwować, grać wymiany i liczyć punkty, a także:

  • znał podstawowe umiejętności techniczne w zakresie gry z głębi kortu, serwisu i woleja
  • potrafił pewnie grać piłką zieloną na punkty na pełnym korcie
  • posiadał podstawową wiedzę z elementów taktyki
  • potrafił stosować i znał przepisy gry

Nabór do grup dla dorosłych odbywa się na bieżąco na każdym stopniu zaawansowania i trwa przez cały rok. Osoby zainteresowane podjęciem takiego szkolenia prosimy o kontakt.

Recepcja Sport Factory Park: 530 783 707
Menager obiektu Mateusz Radwan: 530 943 907

Czy wiesz że?

Ze względu na ogromne zalety ogólnorozwojowego treningu tenis ziemny cieszy się ogromną popularnością w świecie osób zajmujących się biznesem. Po stresującym dniu pracy sport przynosi rozluźnienie i pozwala spojrzeć na codzienne sprawy z dystansem. Treningi z trenerami Akademii Sport Factory Park udoskonalą Twoją technikę uderzeń, poprawią poruszanie się po korcie, poprawią ogólną motorykę i koordynację. Dzięki bogatemu zapleczu obiektu Sport Faktory Park mecze i treningi tenisowe są miejscem spotkań i jednocześnie idealną okazją do rozmów biznesowych, ale w nieformalnej, luźnej atmosferze.