Mateusz Radwan

Urodzony w 1991 roku w Stalowej Woli, gdzie stawiał swoje pierwsze tenisowe kroki w Miejskim Klubie Tenisowym. Barwy tego klubu reprezentował również jako zawodnik. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, uzyskał tytuł Magistra kierunku turystyka i rekreacja. Od początku kariery trenerskiej związany z klubem tenisowym Krak Tenis, gdzie pomagał rozwijać tamtejszą Akademię. Organizator wielu turniejów tenisowych, sezonowych lig amatorskich oraz wyjazdów dla dzieci i dorosłych. Obecnie jest Menagerem obiektu Sport Factory Park, co nie przeszkadza mu nadal czynnie prowadzić zajęć tenisowych. Osobiście jest człowiekiem bardzo radosnym, rodzinnym. Miłośnik dobrego jedzenia, oraz wielu innych dyscyplin sportowych.

Oleksandr Kyrychenko

Urodził się w Dniepropietrowsku. W wieku 18 lat wyjechał do akademii Topspin w Ankarze, aby zdobywać doświadczenie jako zawodnik oraz pomocnik trenera. Od 6 lat mieszka w Polsce, a od 3 w Krakowie. Zdobył Mistrzostwo Ukrainy w grze pojedynczej i podwójnej do lat 18 oraz w grze podwójnej w kategorii seniorów. Był notowany w międzynarodowym rankingu ITF/ATP. Wielokrotnie wygrywał ogólnopolskie turnieje PZT.
Jako trener od kilku lat współpracuje z profesjonalnymi zawodnikami znajdującymi się w czołówce rankingu PZT. Jego ponad dwuletnia współpraca z Piotrem Kusiewiczem zaowocowała zdobyciem pierwszego punktu ATP dla zawodnika.
Olek jest cierpliwy i pozytywny, a we współpracę z zawodnikami angażuje się na 100%. Swój wolny czas lubi spędzać z dobrą książką pijąc prawdziwą chińską herbatę. Jest miłośnikiem natury i spontanicznych wypadów w góry.

Ewa Zych

Urodzona w 1994r w Tarnowie. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne z tytułem magistra. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Była zawodniczka Tarnowskiego Klubu Tenisowego, gdzie uzyskiwała najlepsze wyniki na arenie ogólnopolskiej. Otrzymała dzięki temu powołanie do szerokiej kadry Polski do lat 14. Od 2017r czynna instruktorka sportu o specjalności tenis ziemny. Posiada także uprawnienia instruktorskie z pływania oraz fitnessu. Miłośniczka wszelkiej aktywności fizycznej. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii!

Mateusz Piątek

Pochodzi z Lublina, gdzie rozpoczął swoją przygodę z tenisem, a pierwsze kroki na korcie stawiał w wieku 4 lat. Posiada ponad 20 – letnie doświadczenie w tym sporcie, zarówno jako zawodnik jak i trener. W swojej kolekcji posiada wiele medali mistrzostw Polski w grze singlowej i deblowej. W wieku 19 lat udało mu się zdobyć pierwsze deblowe punkty rankingu ATP. Od najmłodszych lat powoływany na zgrupowania oraz wyjazdy turniejowe juniorskiej kadry Polski. W 2022 roku ukończył studia na Politechnice Lubelskiej na kierunku Architektura. Jako trener i zawodnik wyróżnia się cierpliwością oraz opanowaniem. Poza kortem jest miłośnikiem wędkarstwa, kotów oraz fizyki.

Martin Potancok

Dyplomowany trener tenisa ziemnego. Posiada Brytyjski Certyfikat Kwalifikacji Trenerskich LTA stopień trzeci oraz legitymację trenerską PZT. Pracował w londyńskich klubach tenisowych, w których zdobył szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi. Były zawodnik klubu TKM Martin. Od dziecka gra w tenisa. Praktyka i pasja do tego sportu oraz przygotowanie teoretyczne pozwalają mu podejść indywidualnie do każdego podopiecznego co przekłada się na najlepsze rezultaty w nauczaniu.

Julia Piątek

Z tenisem związana jest od 5 roku życia. Pierwsze kroki stawiała na korcie Klubu Tenisowego AVIA Świdnik, a następnie w Akademii Tenisa
Polsart Lublin. Jest medalistką Mistrzostw Polski w singlu, deblu i mikście. Najwyżej w rankingu polskim (PZT Kobiet) zajmowała 10 pozycję. Poza graniem zawodniczym od pięciu lat pracuje jako trener, ucząc gry w tenisa zarówno dzieci jaki i dorosłych. W wieku 18 lat wyjechała na studia do USA, gdzie ukończyła studia na kierunku Business Administration and Management (Eastern Michigan University). Podczas studiów reprezentowała swoją uczenie w rozgrywkach tenisowych. Po pierwszym roku studiów była sklasyfikowana na miejscu 2 w regionie. Julia jestem osobą pozytywną i zdeterminowaną. Biegle posługuje się językiem angielskim. W wolnym czasie oprócz gry w tenisa bardzo lubi jeździć na rowerze, gotować i tańczyć.

Bartosz Czerwiński

Urodzony w 1994 roku w Jaśle. Z tenisem związany od 9 roku życia. Absolwent krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, uzyskał tytuł Magistra kierunku wychowanie fizyczne. Od 2015 roku czynny instruktor sportu o specjalności tenis ziemny. Miłośnik włoskiej kuchni oraz wszelkiej aktywności fizycznej. Wolne chwile spędza słuchając rocka.

Sylwia Czerwińska

Urodzona 1999 roku w Krakowie. Z tenisem związana od 7 roku życia, pierwsze kroki stawiała w Klubie Tenisowym Błonia. Barwy tego klubu reprezentowała również jako zawodniczka PZT. Od roku 2018 czynna instruktorka tenisa ziemnego. Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, uzyskała tytuł inżyniera na kierunku zagospodarowania przestrzennego. Jest osobą zawsze uśmiechniętą i pełną energii.