Mateusz Radwan

Urodzony w 1991 roku w Stalowej Woli, gdzie stawiał swoje pierwsze tenisowe kroki w Miejskim Klubie Tenisowym. Barwy tego klubu reprezentował również jako zawodnik. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, uzyskał tytuł Magistra kierunku turystyka i rekreacja. Od początku kariery trenerskiej związany z klubem tenisowym Krak Tenis, gdzie pomagał rozwijać tamtejszą Akademię. Organizator wielu turniejów tenisowych, sezonowych lig amatorskich oraz wyjazdów dla dzieci i dorosłych. Obecnie jest Menagerem obiektu Sport Factory Park, co nie przeszkadza mu nadal czynnie prowadzić zajęć tenisowych. Osobiście jest człowiekiem bardzo radosnym, rodzinnym. Miłośnik dobrego jedzenia, oraz wielu innych dyscyplin sportowych.

Maciej Fijałkowski

Urodzony w 1995 roku. Ukończył Akademie Wychowania Fizycznego w Krakowie uzyskując tytuł magistra. Były zawodnik Klubu Sportowego Grzegórzecki. Podczas zawodniczej kariery uczestnik turniejów organizowanych przez Polski Związek Tenisowy. Trener z akredytacją ITF (International Tennis Federation) oraz PZT (Polski Związek Tenisowy). Wcześniej zbierał doświadczenie na kortach jako instruktor w klubie KS Grzegórzecki. Uczestnik wielu kursów oraz szkoleń. Organizator turniejów rangi Tenis 10. Obecnie trener pracujący z dziećmi, zawodnikami oraz amatorami. Zawodnicy pod jego pieczą osiągają znaczące wyniki głównie w turniejach amatorskich, a doświadczenie w pracy z dziećmi pozwala na ich ciągły rozwój podczas dobrej zabawy.

Ewa Zych

Urodzona w 1994r w Tarnowie. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne z tytułem magistra. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Była zawodniczka Tarnowskiego Klubu Tenisowego, gdzie uzyskiwała najlepsze wyniki na arenie ogólnopolskiej. Otrzymała dzięki temu powołanie do szerokiej kadry Polski do lat 14. Od 2017r czynna instruktorka sportu o specjalności tenis ziemny. Posiada także uprawnienia instruktorskie z pływania oraz fitnessu. Miłośniczka wszelkiej aktywności fizycznej. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii!

Mariusz Denis

Student IV roku Budownictwa na Politechnice Krakowskiej. Z tenisem związany od 4 roku życia, wychowanek i reprezentant CZKT Victoria w Częstochowie. Uczestnik wielu turniejów wojewódzkich i ogólnopolskich. Członek kadry Politechniki Krakowskiej w Akademickich Mistrzostwach Polski. Licencjonowany instruktor ITF, uczestnik szkoleń i sympozjów dla trenerów tenisa.

Kamil Stach

Urodzony w 1998 r. miasto rodzinne Częstochowa. Na korcie tenisowym od 4 roku życia. Wielokrotny finalista i zwycięzca turniejów regionalnych i ogólnopolskich. Wciąż aktywny zawodnik i licencjonowany trener ITF i PZT. Student i reprezentant Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w rozgrywkach akademickich.

Martin Potancok

Dyplomowany trener tenisa ziemnego. Posiada Brytyjski Certyfikat Kwalifikacji Trenerskich LTA stopień trzeci oraz legitymację trenerską PZT. Pracował w londyńskich klubach tenisowych, w których zdobył szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi. Były zawodnik klubu TKM Martin. Od dziecka gra w tenisa. Praktyka i pasja do tego sportu oraz przygotowanie teoretyczne pozwalają mu podejść indywidualnie do każdego podopiecznego co przekłada się na najlepsze rezultaty w nauczaniu.

Kacper Wieczorek

Instruktor sportu z tenisa ziemnego, Absolwent wychowania fizycznego oraz student 5 roku fizjoterapii na krakowskiej AWF. Pasjonat wielu dyscyplin sportowych, na codzień grający w koszykówkę. Od 6 lat prowadzi zajęcia z tenisa ziemnego oraz treningi ogólnorozwojowe na koloniach i półkoloniach w Żywcu, okazyjnie prowadzi również treningi motoryczne/funkcjonalne.