Mateusz Radwan

Urodzony w 1991 roku w Stalowej Woli, gdzie stawiał swoje pierwsze tenisowe kroki w Miejskim Klubie Tenisowym. Barwy tego klubu reprezentował również jako zawodnik. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, uzyskał tytuł Magistra kierunku turystyka i rekreacja. Od początku kariery trenerskiej związany z klubem tenisowym Krak Tenis, gdzie pomagał rozwijać tamtejszą Akademię. Organizator wielu turniejów tenisowych, sezonowych lig amatorskich oraz wyjazdów dla dzieci i dorosłych. Obecnie jest Menagerem obiektu Sport Factory Park, co nie przeszkadza mu nadal czynnie prowadzić zajęć tenisowych. Osobiście jest człowiekiem bardzo radosnym, rodzinnym. Miłośnik dobrego jedzenia, oraz wielu innych dyscyplin sportowych.

Ewa Zych

Urodzona w 1994r w Tarnowie. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne z tytułem magistra. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Była zawodniczka Tarnowskiego Klubu Tenisowego, gdzie uzyskiwała najlepsze wyniki na arenie ogólnopolskiej. Otrzymała dzięki temu powołanie do szerokiej kadry Polski do lat 14. Od 2017r czynna instruktorka sportu o specjalności tenis ziemny. Posiada także uprawnienia instruktorskie z pływania oraz fitnessu. Miłośniczka wszelkiej aktywności fizycznej. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii!

Martin Potancok

Dyplomowany trener tenisa ziemnego. Posiada Brytyjski Certyfikat Kwalifikacji Trenerskich LTA stopień trzeci oraz legitymację trenerską PZT. Pracował w londyńskich klubach tenisowych, w których zdobył szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi. Były zawodnik klubu TKM Martin. Od dziecka gra w tenisa. Praktyka i pasja do tego sportu oraz przygotowanie teoretyczne pozwalają mu podejść indywidualnie do każdego podopiecznego co przekłada się na najlepsze rezultaty w nauczaniu.

Marcin Gancarczyk

Student II roku, urodzony w Stalowej Woli, gdzie od najmłodszych lat trenował tenisa ziemnego, biorąc udział w licznych turniejach ogólnopolskich. Posiada uprawnienia instruktora tenisa ziemnego. Pierwsze doświadczenia trenerskie zbierał pracując w Miejskim klubie tenisowym w Stalowej Woli. Uczestnik szkoleń i sympozjów dla trenerów tenisa.

Bartosz Gierczak

Licencjonowany instruktor tenisa ziemnego. Urodzony w roku 2002 w Rzeszowie, a od 5 roku życia związany z tenisem.

Obecnie student Wychowania Fizycznego. Personalnie zawsze pogodny, życzliwy i cierpliwy. Poza tenisem pasjonat motoryzacji, podróży oraz gotowania.

Szymon Durczyński

Student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, oraz Politechniki Śląskiej. Członek kadry Akademickiego Związku Sportowego, z tenisem związany od najmłodszych lat. Prócz tenisa jest także instruktorem narciarstwa, miłośnik wielu dyscyplin, nałogowy sportowiec. Na korcie konsekwentny, sumienny, a także wymagający.

Bartosz Czerwiński

Urodzony w 1994 roku w Jaśle. Z tenisem związany od 9 roku życia. Absolwent krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, uzyskał tytuł Magistra kierunku wychowanie fizyczne. Od 2015 roku czynny instruktor sportu o specjalności tenis ziemny. Miłośnik włoskiej kuchni oraz wszelkiej aktywności fizycznej. Wolne chwile spędza słuchając rocka.