Mateusz Radwan

Urodzony w 1991 roku w Stalowej Woli, gdzie stawiał swoje pierwsze tenisowe kroki w Miejskim Klubie Tenisowym. Barwy tego klubu reprezentował również jako zawodnik. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, uzyskał tytuł Magistra kierunku turystyka i rekreacja. Od początku kariery trenerskiej związany z klubem tenisowym Krak Tenis, gdzie pomagał rozwijać tamtejszą Akademię. Organizator wielu turniejów tenisowych, sezonowych lig amatorskich oraz wyjazdów dla dzieci i dorosłych. Obecnie jest Menagerem obiektu Sport Factory Park, co nie przeszkadza mu nadal czynnie prowadzić zajęć tenisowych. Osobiście jest człowiekiem bardzo radosnym, rodzinnym. Miłośnik dobrego jedzenia oraz wielu innych dyscyplin sportowych.

Ewa Zych

Urodzona w 1994r w Tarnowie. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne z tytułem magistra. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Była zawodniczka Tarnowskiego Klubu Tenisowego, gdzie uzyskiwała najlepsze wyniki na arenie ogólnopolskiej. Otrzymała dzięki temu powołanie do szerokiej kadry Polski do lat 14. Od 2017r czynna instruktorka sportu o specjalności tenis ziemny. Posiada także uprawnienia instruktorskie z pływania oraz fitnessu. Miłośniczka wszelkiej aktywności fizycznej. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii!

Mateusz Piątek

Pochodzi z Lublina, gdzie rozpoczął swoją przygodę z tenisem, a pierwsze kroki na korcie stawiał w wieku 4 lat. Posiada ponad 20 – letnie doświadczenie w tym sporcie, zarówno jako zawodnik jak i trener. W swojej kolekcji posiada wiele medali mistrzostw Polski w grze singlowej i deblowej. W wieku 19 lat udało mu się zdobyć pierwsze deblowe punkty rankingu ATP. Od najmłodszych lat powoływany na zgrupowania oraz wyjazdy turniejowe juniorskiej kadry Polski. W 2022 roku ukończył studia na Politechnice Lubelskiej na kierunku Architektura. Jako trener i zawodnik wyróżnia się cierpliwością oraz opanowaniem. Poza kortem jest miłośnikiem wędkarstwa, kotów oraz fizyki.

Martin Potancok

Dyplomowany trener tenisa ziemnego. Posiada Brytyjski Certyfikat Kwalifikacji Trenerskich LTA stopień trzeci oraz legitymację trenerską PZT. Pracował w londyńskich klubach tenisowych, w których zdobył szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi. Były zawodnik klubu TKM Martin. Od dziecka gra w tenisa. Praktyka i pasja do tego sportu oraz przygotowanie teoretyczne pozwalają mu podejść indywidualnie do każdego podopiecznego co przekłada się na najlepsze rezultaty w nauczaniu.

Julia Piątek

Z tenisem związana jest od 5 roku życia. Pierwsze kroki stawiała na korcie Klubu Tenisowego AVIA Świdnik, a następnie w Akademii Tenisa
Polsart Lublin. Jest medalistką Mistrzostw Polski w singlu, deblu i mikście. Najwyżej w rankingu polskim (PZT Kobiet) zajmowała 10 pozycję. Poza graniem zawodniczym od pięciu lat pracuje jako trener, ucząc gry w tenisa zarówno dzieci jaki i dorosłych. W wieku 18 lat wyjechała na studia do USA, gdzie ukończyła studia na kierunku Business Administration and Management (Eastern Michigan University). Podczas studiów reprezentowała swoją uczenie w rozgrywkach tenisowych. Po pierwszym roku studiów była sklasyfikowana na miejscu 2 w regionie. Julia jestem osobą pozytywną i zdeterminowaną. Biegle posługuje się językiem angielskim. W wolnym czasie oprócz gry w tenisa bardzo lubi jeździć na rowerze, gotować i tańczyć.

Kasia Łośko

Urodzona w 1995 r. w Krakowie. Swoje pierwsze tenisowe kroki stawiała na kortach w Wieliczce w wieku 7 lat, kolejno trenowała pod okiem trenerów z klubu tenisowego Tenis Kraków w Krakowie. Od zawsze związana ze światem sportu. Pływanie, sztuki walki, narciarstwo, snowboard czy jazda na rolkach nie jest jej obca. Jej pasją jest również, rysunek i malarstwo. Ukończyła studia w Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne, ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. W trakcie studiów, zrobiła uprawnienia instruktorskie, jak również obroniła pracę licencjacką pod okiem dr Bogdana Sakowicza. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Organizator cyklu turniejów tenisowych w Wieliczce dla dzieci i młodzieży. Sama stara się również aktywnie uczestniczyć w turniejach singlowych i deblowych. Jest osobą radosną, uśmiechnięta i pełną energii.

Damian Obidowicz

Pierwsze kroki  na korcie stawiał w wieku 7 lat. Od tamtej pory do dnia dzisiejszego ciężko Damiana z niego ściągnąć. Były zawodnik klubu KS Grzegórzecki. Ukończone kursy: instruktor tenisa ziemnego , trening siłowy, funkcjonalny, podstawy dietetyki. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako trener personalny. Dzięki czemu chętnie dopełni trening tenisowy o pomoc i udzielenie informacji w zakresie poprawy sylwetki, wydolności i zdrowych nawyków żywieniowych. Poza tenisem uwielbia wiele dyscyplin sportowych m. in.: boks, kolarstwo, trening siłowy. Ogromną satysfakcję czerpie gdy zarazi „Bakcylem” dziecko lub osobę dorosłą do sportu- w szczególności tenisa.

Maksymilan Kosek