Mateusz Radwan

Urodzony w 1991 roku w Stalowej Woli, gdzie stawiał swoje pierwsze tenisowe kroki w Miejskim Klubie Tenisowym. Barwy tego klubu reprezentował również jako zawodnik. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, uzyskał tytuł Magistra kierunku turystyka i rekreacja. Od początku kariery trenerskiej związany z klubem tenisowym Krak Tenis, gdzie pomagał rozwijać tamtejszą Akademię. Organizator wielu turniejów tenisowych, sezonowych lig amatorskich oraz wyjazdów dla dzieci i dorosłych. Obecnie jest Menagerem obiektu Sport Factory Park, co nie przeszkadza mu nadal czynnie prowadzić zajęć tenisowych. Osobiście jest człowiekiem bardzo radosnym, rodzinnym. Miłośnik dobrego jedzenia, oraz wielu innych dyscyplin sportowych.

Ewa Zych

Urodzona w 1994r w Tarnowie. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne z tytułem magistra. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Była zawodniczka Tarnowskiego Klubu Tenisowego, gdzie uzyskiwała najlepsze wyniki na arenie ogólnopolskiej. Otrzymała dzięki temu powołanie do szerokiej kadry Polski do lat 14. Od 2017r czynna instruktorka sportu o specjalności tenis ziemny. Posiada także uprawnienia instruktorskie z pływania oraz fitnessu. Miłośniczka wszelkiej aktywności fizycznej. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii!

Mariusz Denis

Student IV roku Budownictwa na Politechnice Krakowskiej. Z tenisem związany od 4 roku życia, wychowanek i reprezentant CZKT Victoria w Częstochowie. Uczestnik wielu turniejów wojewódzkich i ogólnopolskich. Członek kadry Politechniki Krakowskiej w Akademickich Mistrzostwach Polski. Licencjonowany instruktor ITF, uczestnik szkoleń i sympozjów dla trenerów tenisa.

Martin Potancok

Dyplomowany trener tenisa ziemnego. Posiada Brytyjski Certyfikat Kwalifikacji Trenerskich LTA stopień trzeci oraz legitymację trenerską PZT. Pracował w londyńskich klubach tenisowych, w których zdobył szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi. Były zawodnik klubu TKM Martin. Od dziecka gra w tenisa. Praktyka i pasja do tego sportu oraz przygotowanie teoretyczne pozwalają mu podejść indywidualnie do każdego podopiecznego co przekłada się na najlepsze rezultaty w nauczaniu.

Kuba Węgrzyn

Instruktor tenisa PZT oraz instruktor zawodowy snowboardu SITS. Na co dzień student psychologii na Uniwersytecie Śląskim i działacz AZS UŚ. Od dziecka związany ze sportem, grał zawodniczo w tenisa utrzymując się w TOP10 rankingu polskiego w swoim roczniku. Obecnie interesuje go przede wszystkim tenis, jazda na snowboardzie i deskorolce. W wolnych chwilach słucha muzyki z gramofonu, pływa na SUPie i skacze na trampolinie. Latem odpoczywa na Helu. Podczas treningów stawia na indywidualizacje procesu dopasowaną do etapu rozwojowego, potencjału i potrzeb sportowca.

Zygmunt Sadowski

Urodzony w Krakowie, z tenisem związany od lat najmłodszych, instruktor tenisa z długoletnim doświadczeniem w pracy w Polsce i za granicą. Ostatnie 8 lat spędzone w Azji gdzie pracował z klientami prywatnie, w Akademiach, a także w szkołach jako nauczyciel wf-u. Po za tenisem, jako instruktor pracujący w piłce nożnej i snowboardzie. Prywatnie miłośnik muzyki hip-hopowej oraz języków obcych.

Kacper Wieczorek

Instruktor sportu z tenisa ziemnego, Absolwent wychowania fizycznego oraz student 5 roku fizjoterapii na krakowskiej AWF. Pasjonat wielu dyscyplin sportowych, na codzień grający w koszykówkę. Od 6 lat prowadzi zajęcia z tenisa ziemnego oraz treningi ogólnorozwojowe na koloniach i półkoloniach w Żywcu, okazyjnie prowadzi również treningi motoryczne/funkcjonalne.